-->
no
Технологии Blogger.

Сообщить о нарушении

Поиск по этому блогу

Недавние Посты

5/recent posts

Случайные посты

3/random posts
no

Недавние Посты

5/recent posts

Последние коментарии:

5/recent comments

Последние коментарии:

5/recent comments

Страницы

4/Статьи/slider

Світло в темряві світить

Комментариев нетПерша публікація: Слово про Слово


 «Різдво – це свято світла». Слова цієї пісні оживляють у мені дитячі спогади про те, як ми святкували Різдво, що воно означало для нас.

 

У суспільстві, де всі відзначали світські й навіть відверто атеїстичні свята, у нас було своє, таємне свято. Ми збиралися в домівках віруючих друзів, щоб пережити це диво – диво долучення до таємниці світу і нашого спасіння, сенсу і щастя життя.

 

Я пам’ятаю, що на Різдво завжди була напівтемрява, на тлі якої сяяла прикрашена ялинка, мерехтіли гірлянди. Але найбільше світилися наші обличчя. Звичайно, ми чекали на подарунки. Але головним подарунком була сама атмосфера свята, сама зустріч із Народженим.

 

Я й зараз думаю, що діти здатні відчувати, переживати, святкувати Різдво не менше, а може й жвавіше, безпосередньо, ніж дорослі. Тому в Різдво потрібно стати дітьми, відмовитися від шаблонів і відкрити двері диву, любові, світлу.

 

Нам потрібно перестати бути тими дорослими, які здатні обходитися без Бога і дива. Нам потрібно стати тими дітьми, які вірять і довіряють Богу.

 

Євангеліст Іван говорить про Різдво як про явище Світла. Бог прийшов до своїх, але Його не прийняли (Ів. 1:11). Тоді Він відкрився тим, хто був готовий повірити й прийняти, і дав їм право і владу бути дітьми Божими (12).

 

 

Виявляється, не всі люблять світло. Багато хто воліє залишатися в темряві й робити що їм завгодно. Темрява − це не тільки зовнішні умови, це стан самої людини, це її вибір.

 

Усе може змінитися, варто тільки повернутися обличчям до Бога, обличчям до Світла. Ми читаємо в Євангелії, що: «Світло в темряві світить, і темрява не обійняла його» (5).

 

Божа присутність у світі залишається незмінною, хоч би який рік був на нашому календарі, хоч би які б лиха та жахи ми переживали. Я пам’ятаю Різдво, яке зустрічав із воїнами в бліндажі. Навколо була темрява – страху, ненависті, небезпеки. Але з нами було Світло. Те Різдво ми святкували «колядками» під гітару, пригощаючись борщем і салом. Ми були з Богом, ми були щасливі.

 

Сьогодні темрява згустилася, але Світло продовжує світити.

 

Світло Різдва. Світло Божої любові.

 

Бог тут, Він із нами. А де ти? У світлі чи в темряві?

 

Нехай це Різдво буде світлим, нехай Ісус буде нашим світлом.

author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Комментариев нет

Отправить комментарий

no