-->
no
Технологии Blogger.

Сообщить о нарушении

Поиск по этому блогу

Недавние Посты

5/recent posts

Случайные посты

3/random posts
no

Недавние Посты

5/recent posts

Последние коментарии:

5/recent comments

Последние коментарии:

5/recent comments

Страницы

4/Статьи/slider

Як «сектанти» в опозицію попали

Комментариев нет


Минулої п’ятниці вся країна могла спостерігати, як нардеп Інна Богословська, відома своєю психічною неадекватністю і відкритою ненавистю до опозиції, назвала нових ворогів, пов’язаних с опозицією якимось «релігійним» чином. Ними стали баптисти, Церкву яких відвідує колишній віце-прем’єр Олександр Турчинов.
Баптистів в Україні сотні тисяч, і тепер кожен з них має відчути себе «сектантом», адже в нашій країні головне не те, ким ти себе вважаєш, а ким тебе вважає влада і підконтрольний їй суд. Цікаво, чи вибачиться за свою колегу-регіоналку Президент, який називає всі конфесії «рідними і рівними»?
Ось витяг із стенограми (Перший національний канал, 08.07.2011)

«Савік ШУСТЕР: Инна Богословская.
Інна БОГОСЛОВСЬКА: Ну, перш за все, я б хотіла сказати, що мені більш за все хотілося б поговорити з першим Президентом про Конституційну реформу і, нажаль, я не отримала тоді слова. Зараз пан Турчинов може казати лише те, що він каже, тому що він «права рука» пані Тимошенко все життя і в бізнесі, і в політиці, вони йшли поряд. І все те, що сьогодні стосується Тимошенко, і маса кримінальних справ таким чи іншим чином зачіпає пана Турчинова, тому що він казначей «Батьківщина», казначей «БЮТу», всі гроші на вибори, мільярди, проходили через його руки, він знає, що порушувалось, коли порушувалось і як порушувалось. Те, що пан Турчинов вміє говорити, це безумовно так, тому що він є людиною, яка ходить до секти, читає лекції кожен тиждень в цієї секті прихожанам, він вміє це, він вміє підводити очі до неба, він вміє казати неправду так, як він це робить багато разів…
Олександр ТУРЧИНОВ: Та ставайте, сідайте, присідайте, мені все одно. Я хочу сказати, що невеличка групка, яка ходить по всім канал, з одної передачі на іншу, причому, Олійник, Богословська, і розповідають одне і теж саме. Тобто, на них працюють у всіх країні, і не знайшли аморальних людей, які б усе це розповідали. Тому, група є, і ця група працює. Доречи, я дякую пану Шустеру, що він навіть в цих умовах, він не може запросити Тимошенко, я розумію, ну, хоч нам ще дає слово. Доречи, вони дійшли до того, що ми проводимо мирну акцію протесту. Чому? Біля Печерського суду. Доречі, я дам вам відповідь, я не знаю, з якої ви секти, я дійсно проповідую в церкві євангільських христиан-баптистів.
Інна БОГОСЛОВСЬКА: Так вона що є?
Олександр ТУРЧИНОВ: Це христиани протестанти, і вони мають більшість в цивілізованих країнах світу, в Сполучених штатах Америки, в Швейцарії.

Інна БОГОСЛОВСЬКА: Це канонічна церква?
Олександр ТУРЧИНОВ: Я не знаю, що Ви розумієте під словом канонічне, но, я ще раз хочу сказати, що протестанти там, де при владі, там порядок, тому що вони як мінімум не беруть хабарі.
Арсеній ЯЦЕНЮК: Який жах, в мозг не помещается, все, это кошмар, ну, завязывайте».


Наші нардепи не тільки наймудріші, бо знають про всі вади західної демократії, і роблять все, щоб країна демократичною не стала. Наші нардепи не тільки найефективніші, бо знають все про економіку, і навіть на тлі глибокої кризи всієї краіни потроюють свої мільярдні статки. Ба більше, наші нардепи ще й найосвіченіші та найтолерантніші, адже знають все про «справжню церкву» та її ворогів-сектантів. Виявляється, що сектантами переймається влада та її служки, а не фахівці-релігієзнавці. Коли влада «опікується» всім, вона стає загрозою.
Колись німецький пастор Мартін Німеллер свідомо став в опозицію до гітлерівського режиму, захищаючи право Церкви служити одному Богові, а не владі. Для Богословської, як і для Гітлера, всі пастори – сектанти. Всі-всі поза канонічною церквою Московського Патріархату – сектанти. Так от, Німеллер сказав слова, як вже стали хрестоматійними, але не для наших пострадянських людей: «Коли прийшли за комуністами, я мовчав, адже я не комуніст. Коли прийшли за євреями, я мовчав, адже я не єврей. Коли прийдуть за мною, хто скаже за мене хоч слово?».
Сьогодні прийшли за опозиціонерами, всі мовчать. Завтра прийдуть за баптистами-«сектантами», і суспільство може мовчати й далі. Але хто ж тоді буде захищати просту людину, коли об’єктом репресій стане вона і коли її так легко можуть класифікувати як небезпечного сектанта або опозиціонера-терориста? Ви скажете що ви не сектант? Не будьте самовпевненими, правду про вас знає Богословська. І не думайте захищатись – Кірєєв вашу провину легко доведе.
author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Комментариев нет

Отправить комментарий

no